KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14324197
nr 1432 4197
Kerstin Frykstrand Westling
(1901-1997), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -79, yttermått inklusive ram: 55x40 cm
Utrop:
500 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:21:55
Kerstin Frykstrand Westling
Läs mer om Kerstin Frykstrand Westling